ZeroSmoke Opinie Cena

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZeroSmoke Opinie  Cena

Zerosmoke to urządzenie do rzucania palenia, które składa się z pary biomagnetów, które są noszone wewnątrz i na zewnątrz ucha górnego w określonym punkcie nacisku. Magnesy działają dzięki terapii usznej i stosują zasady akupunktury do uwalniania tych samych endorfin w mózgu, które są uwalniane podczas palenia papierosa. Palacz nadal może palić podczas używania magnesów, ale może zauważyć, że papieros nie jest tak atrakcyjny i stopniowo tracą chęć palenia, zwykle w ciągu jednego tygodnia.

 

Terapia kręgosłupa została odkryta przez dr Paula Nozero smoke ZeroSmoke Opinie Cenagiera w latach 50. XX w., Gdy zauważył związek między obszarami na uchu i w jego uchu, które po stymulacji łagodziły ból w odpowiednich częściach ciała. Magnesy są noszone w określonym miejscu na uchu, co odpowiada obszarowi w mózgu, który aktywuje się podczas palenia papierosa. Zerosmoke to urządzenie medyczne z listy FDA, które służy jako substytut palenia bez substancji chemicznych i nie zawiera nikotyny, podobnie jak wiele innych pomocników wspomagających rzucenie palenia.

Używanie magnesów ZeroSmoke

Zerosmoke nie zużywa się ani nie potrzebuje żadnych dodatkowych materiałów eksploatacyjnych, więc nie ma potrzeby zamawiania czegokolwiek po otrzymaniu pierwszego produktu. Biomagnety należy nosić przez 3 do 4 godzin dziennie, zwykle przez kilka godzin rano, a następnie kilka godzin później w ciągu dnia. Początkowo magnesy są umieszczane na lewym uchu, ale jeśli ucho staje się delikatne, magnesy można przełączyć na drugie ucho.

Producent twierdzi, że Zerosmoke nie powinien być używany przez nikogo z rozrusznikiem serca, defibrylatorem, wszczepioną pompą insulinową lub innym urządzeniem elektromedycznym, ponieważ właściwości magnetyczne Zerosmoke mogą zakłócać działanie tych urządzeń. Ponadto kobiety w ciąży nie powinny stosować leku Zerosmoke.

ZeroSmoke składniki

zero smoke5 ZeroSmoke Opinie Cena

Ponieważ Zerosmoke nie jest spożywany, nie ma listy składników. Zestawy biomagnetyczne Zerosmoke są platerowane 24-karatowym złotem, więc osoby uczulone na tańsze metale mają mniejszą szansę na reakcję skórną od kontaktu z magnesami.

Kup ZeroSmoke

System ZeroSmoke jest dostępny na stronie producenta, witrynach stowarzyszonych i bezpłatnym numerze telefonu. Podczas gdy program Zerosmoke kosztuje 39,95 USD plus koszty wysyłki 6,95 USD, producent oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny. Klienci mogą zapłacić tylko za 6,95 USD (lub 16,95 USD za dostawę do Kanady) i otrzymać produkt i instrukcję Zerosmoke przez 14 dni bez opłat. Jeśli produkt nie zostanie zwrócony w ciągu 18 dni (pozwalają na wysyłkę w ciągu 4 dni), Zerosmoke obciąży kartę kredytową za pełne 39,95 USD.

Producent oferuje 30-dniową gwarancję, dzięki której klienci, którzy nie są usatysfakcjonowani, mogą zwrócić produkt w ciągu 30 dni w celu uzyskania pełnego zwrotu kosztów, pomniejszonego o koszty wysyłki. Istnieje również specjalna oferta za pośrednictwem bezpłatnego systemu zamawiania telefonów, gdzie klienci mogą uzyskać drugie urządzenie Zerosmoke dla przyjaciela lub członka rodziny.

Czy ZeroSmoke naprawdę działa?

Witryna Zerosmoke twierdzi, że produkt pomógł rzucić palenie ponad 2 milionom ludzi. Wykorzystanie akupresury do aktywowania punktów na ciele w celu uzyskania określonych rezultatów okazało się skuteczne w wielu badaniach, więc naukowe zasady stojące za magnesami Zerosmoke są dość dobre. Rekomendacje produktów są jednak mieszane. Wiele osób zauważa, że ​​urządzenie Zerosmoke zmniejszyło ich skłonność do palenia, ale nie całkowicie je wyeliminowało. Chociaż przejście od palenia dwóch paczek dziennie do pół paczki dziennie, na przykład, robi wrażenie, to nie powstrzymuje całkowicie palenia. Było dość mała liczba użytkowników, którzy zauważyli, że byli w stanie rzucić palenie całkowicie za pomocą Zerosmoke; wielu z badaczy zauważyło, że zaczęli używać produktu z silną wolą odejścia, co, jak sądzą, pomogło zrobić różnicę. Inni klienci byli sfrustrowani, ponieważ użycie magnesów Zerosmoke wydawało się nie mieć wpływu na ich apetyt na papierosy.

ZeroSmoke skargi

Pojawiły się również liczne skargi od klientów Zerosmoke dotyczące 14-dniowej bezpłatnej oferty próbnej. Wiele osób zostało obciążonych kosztem 39,95 $ plus koszty przesyłki, gdy próbowali zamówić Zerosmoke za pomocą 14-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, a nawet zobaczyli całą opłatę na wyciągu z karty kredytowej, zanim produkt został faktycznie dostarczony. W Internecie znajduje się wiele stron poświęconych "Zero Smoke Scam".

O Marzena Wielgus 292 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*