Stymuluje on powstawanie kolagenu

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kremy ze ślimakami zyskały ostatnio na popularności, szczególnie w poszukiwaniu magicznego składnika, który sprawi, że twoja skóra będzie wyglądać wiecznie młodo. Z czego składają się właśnie kremy z ślimakami, które czynią je wyjątkowymi?

Helix aspler muller glikokoniugaty lub to, co normalnie nazywane jest śluzem ślimaka lub wydzieliną ślimaka. To nie brzmi zachęcająco, ale śluza ślimaka nie jest tak głupia, jak mogłoby się wydawać. A jeśli czyni cuda dla ślimaków, dlaczego nie dla nas?

Szlam wydzielany przez ślimaki pomaga chronić narażone ciała przed skaleczeniami, bakteriami i promieniami UV. Zawiera silną kombinację elastyny, białek, środków przeciwdrobnoustrojowych, peptydów miedzi, kwasu hialuronowego i kwasu glikolowego. Ślimak ślimaka ma zmniejszać stan zapalny i zaczerwienienie, stymulować regenerację skóry i blokować wilgoć w skórze, zanika ciemne plamy i blizny, a nawet poprawia trądzik.

Sekrecja ślimaka podobno ma podwójną funkcję, gdy stosuje się ją do ludzkiej skóry. Stymuluje powstawanie kolagenu, elastyny ​​i składników skóry, które naprawiają objawy fotostarzenia się, a śluz ślimaka minimalizuje szkody powodowane przez wolne rodniki, które są odpowiedzialne za przedwczesne starzenie się skóry. Możesz kupić krem ​​ślimakowy tutaj.

Ślimaki zostały po raz pierwszy przepisane w starożytnej Grecji jako miejscowe leczenie w celu zmniejszenia stanu zapalnego. Hipokrates, słynny lekarz, rzekomo przepisał zmiażdżone ślimaki i kwaśne mleko jako sposób na pozbycie się stanu zapalnego. Niedawno w Ameryce Południowej chilijscy rolnicy, którzy zajmowali się ślimakami na rynku francuskim, zauważyli, że ich skóra była wyraźnie gładsza, co doprowadziło do stosowania śluzu ślimaka w branży kosmetycznej. W dzisiejszych czasach jest to wydzielany śluz odkryty przez tych rolników, który jest zbierany w celu wytworzenia śmietanki ślimaka, a nie zmiażdżonych ślimaków.

Dermatolodzy zalecają, aby w przypadku stosowania kremu ślimakowego po raz pierwszy, wystarczy zastosować niewielką ilość preparatu na określonym obszarze skóry, aby sprawdzić alergie lub reakcje skórne. Pamiętaj, że te kremy wykorzystują rzeczywistą śluzę wydalaną przez ślimaki - coś, z czym twoje ciało prawdopodobnie nie miało kontaktu, odkąd byłeś dzieckiem, biegając po podwórku. Dlatego twoje ciało może mieć niepożądaną reakcję na krem ​​ślimaka. Ponadto stosowanie kremu nie jest zalecane dla osób o wrażliwej skórze. Większość firm produkujących kremy ślimakowe zaleca stosowanie kremu przez co najmniej dwa tygodnie, aby można było zauważyć pełne korzyści.

"

O Marzena Wielgus 292 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*