Snail Farm czy ten nowy składnik jest dobry dla twojej skóry?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

 

Czy krem ​​ślimakowy jest dobry dla Twojej skóry?

 

Nowy składnik, który trafia do wysokiej klasy produktów do pielęgnacji skóry, jest pełen dobroczynnych związków, które nawilżają, zmniejszają stany zapalne i minimalizują blizny potrądzikowe. Ale jeśli chcesz korzyści, musisz zachować otwarty umysł. Helix aspler muller glycoconjugates jest techniczną nazwą śluzowatego śluzu wydzielanego przez ślimaki, aby chronić ich spody przed skaleczeniami, bakteriami i uszkodzeniami słonecznymi.

 

Ta ochronna pasta, która śledzi produkty, jest wypełniona środkami zwiększającymi piękno, takimi jak kwas hialuronowy, enzymy glikoproteinowe, kwas glikolowy, peptydy przeciwdrobnoustrojowe i miedziowe, proteoglikany i elastyna. Wszystkie te związki są znanymi środkami wzmacniającymi skórę, które są już dodawane do produktów kosmetycznych.

 

ZAPOBIEGANIE RAKA POPRZEZ HIGIENĘ ORGANICZNĄ

 

Używanie śluzu ślimaka, zwanego także kremem ślimakowym, jest nowością w nowoczesnym przemyśle kosmetycznym, ale jego zalety są znane od tysięcy lat. Wykorzystanie ślimaków do promowania gojenia się skóry wraca do starożytnej Grecji i jest przypisywane Hipokratesowi. Pliniusz później zalecił stosowanie pokruszonych ślimaków na rany i oparzenia w celu przyspieszenia gojenia. (Krem ze ślimaków, który można zobaczyć w produktach kosmetycznych, jest zbierany od żywych ślimaków w niewoli, a nie z pokruszonych ślimaków.) Niedawno chilijscy rolnicy, którzy zbierają ślimaki dla francuskiego rynku escargot, zauważyli, że skóra ich dłoni wyglądała na gładszą i młodszą.

 

Ślimak śluzu po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę firm zajmujących się pielęgnacją skóry w Korei, kraju znanym z najnowocześniejszej pielęgnacji skóry. Jego popularność rozprzestrzeniła się w USA kilka lat temu, ale niektóre firmy nie reklamowały tego dziwnego nowego składnika. Na początku zdecydowali się na to, by zagubić się na listach długich składników produktów, obawiając się, że "korupcja" może odstraszyć klientów, ale dzisiaj większość producentów otwarcie reklamuje swoje produkty z kremem ślimakowym, opierając się na poczuciu przygody i gotowości konsumentów do spróbuj wszystkiego, co może działać.

 

MAKIJAŻ OCZU NIEBEZPIECZNY DLA TWOJEJ WIZJI?

 

Istnieje ograniczona ilość badań potwierdzających starożytną ideę, że krem ​​ze ślimaków odbudowuje skórę. Ślimak ślimaka wydaje się zwiększać produkcję elastyny ​​i kolagenu w hodowlach komórkowych, ale nie było żadnych długoterminowych prób ani badań na komórkach skóry, które nie są w szalkach Petriego. I nie ma wysokiej jakości badań nad żadnymi produktami kosmetycznymi opartymi na ślimakach. Ale brak badań niekoniecznie oznacza, że ​​produkty z kremem ślimakowym nie działają. Konsumenci są przyciągnięci do liczby korzystnych związków w kremach ślimakowych, a ich popularność rośnie dzięki inteligentnemu marketingowi i świetnym opiniom klientów.

 

Według niepotwierdzonych danych, produkty z kremem ślimakowym są szczególnie skuteczne w minimalizowaniu pojawiania się ciemnych plam i blizn, dzięki czemu produkty są popularne wśród młodych dorosłych z bliznami trądzikowymi, które są bardzo trudne do leczenia. Klienci twierdzą również, że ich skóra wygląda na mniejszą i pomarszczoną po użyciu kremów ślimakowych, ale dermatolodzy ostrzegają, że te efekty mogą być krótkotrwałe, oferując tymczasowe wygładzenie bez prawdziwych, długotrwałych właściwości przeciwzmarszczkowych.

 

WITAMINA B3 MOŻE ZAPOBIEGAĆ WADAMI URODY, NIEWŁAŚCIWOŚCI, NAUCZYCIELI MÓWIĄ

 

Jeśli chcesz uzyskać krem ​​ze ślimaków prosto ze śluzowatego źródła, możesz odwiedzić spa w Tajlandii lub Japonii i zapłacić ponad 200 USD za pomadkę ślimaka. Dokładnie to brzmi - pozwalając ślimakom pełzać po twojej twarzy. Jeśli chcesz zaoszczędzić na przelotach, możesz sprawdzić wiele produktów kosmetycznych opartych na ślimakach, które eksplodowały na rynku amerykańskim. Możesz znaleźć składnik w kremach nawilżających, kremach pod oczy, kremach przeciwzmarszczkowych, środkach czyszczących i łagodzącym żelu. Ale nie padajcie ofiarą zwodniczej reklamy - szukaj produktów, które reklamują procent przesiąkniętego śluzu, aby upewnić się, że naprawdę czerpiesz korzyści ze stosowania kremu ślimakowego.

 

Kiedykolwiek wypróbujesz nowy produkt, zastosuj go na małej, mniej wrażliwej skórze, zanim użyjesz go na twarzy. To, że produkt jest pochodzenia naturalnego, nie oznacza, że ​​jest to dla ciebie bezpieczne. W rzeczywistości częściej występuje alergia na składniki naturalne niż na składniki syntetyczne, a zarówno naturalne, jak i syntetyczne składniki mogą powodować podrażnienie, nawet jeśli nie ma alergii. W przypadku stosowania kremów ślimakowych(Snail Farm) zgłaszano występowanie wysypki i podrażnień, które zazwyczaj nie są zalecane dla skóry wrażliwej.

 

 

Kliknij tutaj aby kupić Snail Farm

O Marzena Wielgus 292 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*