Rzuć palenie za pomocą biomagnetyzmu Quit Smoke

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Rzuć palenie za pomocą biomagnetyzmu Quit Smoke

Wykorzystanie biomagnetów Quit Smoke opiera się na stymulacji punktów akupunktury w uchu zewnętrznym (są one połączone energetycznie ze wszystkimi organami ciała) za pomocą pola magnetycznego przez 2-4 godziny dziennie. Quit Smoke to auriculoreflexotherapy w domu. (Auriculoreflexotherapy jest jedną z metod medycyny alternatywnej, która stała się znana od połowy lat 50. XX wieku, dzięki francuskiemu badaczowi i neurologowi Paulowi Nogierowi).

 

 QuQuit Smoke2 Rzuć palenie za pomocą biomagnetyzmu Quit Smokeit Smoke Opis

Obecność magnesów w pobliżu mózgu wywołuje również niepokojący wpływ na zwykłe pole elektromagnetyczne mózgu. Pomaga to również pozbyć się uzależnienia. Magnesy pozostają na uchu z powodu wzajemnego przyciągania; są pokryte złotem. Oznacza to, że są chemicznie nieaktywne i nie ranią skóry. Są dość duże i zauważalne: dwa złote dyski 8 x 1 mm i 5 x 1 mm (istnieją również biomagnety z białym i złotym rozpylaniem i dwoma dyskami równymi rozmiarom). Kobiety uważają je za bardzo modną dekorację. Są to niekwestionowane zalety tej metody.

Kupując magnesy, które powinieneś sobie uświadomić, nie ma gwarancji, że ta metoda będzie dla ciebie skuteczna. Są takie rzeczy jak indywidualna różnica wieku, siła przyciągania, stan zdrowia, stadium palenia itp. Nie ma gwarancji, że magnesy zostaną umieszczone we właściwym miejscu. Błąd o wielkości kilku części milimetra może wpływać na inny punkt aktywny, więc istnieje pewne prawdopodobieństwo, że nie rzucisz palenia, ale na przykład leczysz żołądek lub łysiejesz. Nie zaleca się zbyt długiego stymulowania punktu, sesje muszą trwać przez określony czas, w przeciwnym razie ryzyko nieprawidłowego ułożenia wzrasta za każdym razem, gdy wkładasz magnesy.

 

Quit Smoke Dzialanie

Nosząc magnesy można je przesunąć - są one raczej słabe i pozostają na grubym małżowacie usznym, niż na cienkim. Obecność magnesu na uchu świadczy o stanie osoby, która rzuca palenie, ludziom w pobliżu. Ale nie wszyscy zgodzą się z taką ingerencją w jego prywatne życie. I nie każdy chce, aby stan jego zdrowia należał do mas. Pokazanie magnesów może być przydatne, jeśli twój szef chce, żebyś rzucił palenie, lub cię rozładuje.

Ozdoba na imponującym uchu mężczyzny wygląda niecodziennie i może powodować pytania. Dlatego potrzebne 4 godziny noszenia magnesów są możliwe tylko w domu, podczas gdy ty odpoczywasz, ale nie podczas snu (magnesy mogą być wymienione podczas snu). Nie są zalecane dla kobiet w ciąży i pacjentów z aparatami słuchowymi i innymi urządzeniami elektrycznymi, takimi jak defibrylatory, rozruszniki serca, wszczepiane pompy insulinowe. Są to wady metody.

 

Rzuć palenie za pomocą biomagnetyzmu Quit Smoke Rzuć palenie za pomocą biomagnetyzmu Quit Smoke   Gdzie Kupic  Quit Smoke

Ważne, że to dobro osiąga szczyt sprzedaży, a to oznacza dużo reklam i sfałszowanych korzystnych raportów na rynku. Powinieneś wziąć je krytycznie, ponieważ nie ma jeszcze obiektywnych informacji i statystyk dotyczących produktu. Rzucenie palenia jest o wiele trudniejsze niż rozpoczęcie, zwłaszcza jeśli palisz przez dłuższy czas, a nikotyna wniknęła w twój metabolizm. Każdy organizm ma swoje własne osobliwości fizjologiczne. Dlatego każdy środek zaradczy może być pomocny dla jednego palacza, a absolutnie bezradny dla drugiego.

Istotna jest tu również siła mocy. Pojedyncze pragnienie rzucenia palenia nie wystarczy; poza tym osoba będzie musiała cierpliwie przezwyciężyć bóle wypłat (tytoń powoduje uzależnienie od narkotyków). Dlatego też wszelkie leki, w tym biomagnety Quit Smoke, nie mogą być traktowane jako cudowne lekarstwo ze 100-procentową skutecznością dla wszystkich. Z drugiej strony zasada działania takiej metody jest dość oczywista (efekt pobudzania punktów akupunkturowych potwierdza tysiącletnia historia chińskiej medycyny), a magnes może stymulować punkt akupunktury i uzyskać odpowiedź. W ten sposób pomogli wielu palaczom osiągnąć pożądany efekt. Skuteczność metody zależy od indywidualnej czułości i dokładności rozmieszczenia magnesów.

 Ręczne używanie biomagnetów Quit Smoke

Quit Smoke Rzuć palenie za pomocą biomagnetyzmu Quit Smoke
Używaj Quit Smoke przez 2-4 godziny dziennie. Wiele magnesów zużywa się 1-2 godziny rano i 1-2 godziny po południu lub przed zaśnięciem. Istnieją dwa magnesy o różnej wielkości: im mniejsza ma być umieszczona na przedzie ucha, tym większa - na tylnej stronie ucha. Ze względu na wzajemne przyciąganie magnesy będą mocno trzymane na uchu. Przed użyciem Quit Smoke należy umyć i osuszyć ręce. Stać przed lustrem (jeśli robisz to pod umywalką - zamknąć spust, aby nie zgubić magnesu), umieść magnes na prawym uchu w strefie Oreo, jak pokazano na rysunku. Ogłoszenie! Jeśli jesteś leworęczny, magnesy powinny być umieszczone na lewym uchu. Jeśli dostaniesz się do wrażliwego punktu i odczujesz ból, położenie magnesów powinno być nieznacznie zmienione w granicach strefy aktywnej - aby zmniejszyć uczucie dyskomfortu. Możesz też usunąć je do wskazanych stref alternatywnych lub umieścić na drugim uchu. Możesz także wyjąć magnesy na kilka godzin i założyć je później.

Jeśli chcesz palić, odczuwać niepokój, głód, depresję itp., A tym razem nie masz magnesów na uchu, możesz lekko nacisnąć lub masować aktywną strefę uszną przez 30-60 sekund.

Nosić magnesy Quit Smoke przez 6-7 dni. Tym razem możesz kontynuować normalne palenie papierosów lub zmniejszyć liczbę papierosów lub w ogóle przestać palić. Jeśli wolisz palić podczas używania magnesów, musisz rzucić palenie pod koniec siódmego dnia, ale kontynuuj używanie Quit Smoke. Producenci Quit Smoke twierdzą, że po czterech tygodniach regularnego użytkowania nie będziesz już potrzebował magnesów.

O Marzena Wielgus 292 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*