Prolong-Max dla potencji. Prawdziwe opinie o kapsułkach Prolong-Max, kupić skład, cenę

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Prolong-Max na siłę działania kapsułki produkcji testosteronu, leczenia impotencji. Kapsułki Prolong-Max (Prolong-Max) pomoc przy pierwszej dawce i erekcji będzie bardziej dłużej niż przed ich użyciem.

Zawartość:

Unikalny produkt, dzięki któremu błyskawicznie zwiększa erekcję, normalna produkcja męskich hormonów płciowych zwiększa czas aktu seksualnego, itp jest Prolong-Max. Problemy z erekcji u mężczyzn tam dość często i nie zawsze w życiu dorosłym.

To wszystko uciska człowieka i komplikuje jego życie, jednak z możliwościami nowoczesnych sposobów walki z problemem impotencji może być rozwiązany, a bardzo szybko i trwale. Jeden taki środek jest całkowicie naturalny i bezpieczny remedium Prolong-Max kapsułki do siły, których kompozycja pozwala szybko i skutecznie poprawić układ rozrodczy.

kapsułki Prolong-Max na zwiększenie

Prolong-Max 100 Kapsułki% składa się z naturalnych składników i ekstraktów.

lek Prolong-Max wpływ na erekcję, stosując:


 1. Kora wyodrębnić Muira Puama – drzewo, które słusznie jest nazywany najlepszą substancję służącą do erekcji. Dzięki tej substancji człowiek może pozbyć się jednego z najcięższych rodzajów impotencji, które są bezsilne wobec dobrze. – znanych naruszeń stimulants-, w połączeniu z brakiem libido
 2. Ekstrakt z liści Gotu kola. Przyczynia się do zwiększenia aktywności seksualnej, zwiększenie libido i osiągnąć trwałą erekcję.
 3. Ekstrakt z nasion Guarana, która pomaga poprawić krążenie krwi w narządach miednicy, przywracając w ten sposób swoją funkcję. Z tego składnika, człowiek staje się bardziej sprężysta w warunkach intymnych, jego ostry wrażliwość na osiągnięcie bardziej wyrazistego orgazm.
 4. Ekstrakt z owocu Saw Palmetto – stymuluje naturalną produkcję testosteronu
 5. .

 6. Cynk jest głównym męskiej mikroelement, która jest zaangażowana w rozwój męskich nasion i wpływają na jego jakość i ilość.
 7. ekstraktu kory Johimbina, która działa na organizm jak dobrze znany Viagra, która polepsza popęd płciowy i zwiększa czas intymnej stosunku.

Wszystkie z tych składników kompleksu unikalnym naturalnym aktywatorem sił męskiej. Ze względu na naturalny aphrodisiacs Prolong-Max pobudza naturalną produkcję męskich hormonów płciowych do normalnej wartości.

Kapsułki

Prolong-Max akcji na zwiększenie potencji u mężczyzn

wykorzystuje się tylko jedną kapsułkę Prolong-Max zwiększone pobudzenie silniejsze erekcji i przedłużoną czynność intymnej. Człowiek może doświadczyć podczas seksu jest dość intensywny, ale dzięki uporczywej erekcji i dobra wytrzymałość takiej urokliwej uczuciem będzie miała partnera.

Poza tym stymulacja układu ochronną organizmu, polepsza ogólny stan zdrowia, zmniejsza psychiczne i fizyczne zmęczenie, poprawia wytrzymałość. Aby narzędzie długi bieg, to nie ma żadnego negatywnego wpływu na funkcjonowanie narządów wewnętrznych i układów, nie uzależnia.

Dzięki leku Prolong-Max dzieje:


 • natychmiastowe wzmocnienie erekcji;
 • zwiększenie aktywności seksualnej;
 • zwiększyć czas intymnej stosunku
 • przedłużyć orgazm, zintensyfikować wrażenie;
 • wzmacnia ogólny ton ciała;
 • usuwając zmęczenie psychiczne i fizyczne;
 • stymuluje naturalną produkcję męskiego hormonu płciowego.

Kapsułki Prolong-Max ma przeciwwskazań, ponieważ efekt leku dla mężczyzn Ze względu na naturalne składniki pochodzenia roślinnego. Jedynym wyjątkiem jest idiosynkrazji jednego ze składników czynnych.

Zalety kapsułki Prolong-Max na siłę

W przeciwieństwie do szybko działających leków zwiększających potencję przez krótki okres czasu, tabletki Prolong-Max łączny wpływ na funkcjonowanie wszystkich narządów i układów wewnętrznych. Remedy ma działanie wyraźny i bez szkody dla organizmu.

Prolong-Max może zabrać mężczyzn dojrzałym wieku, którzy ze względu na ogólny stan zdrowia przeciwwskazane zwykłe używki potencji. Kapsułki mogą być łączone z napojami alkoholowymi, obfitego posiłku.

Wiele opinii i badania kliniczne potwierdzają skuteczność leku, jego bezpieczeństwo. Koszt środków na zwiększenie potencji Prolong-Max tylko 990 rubli.

3 $ za opakowanie%

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*