Jak działa zero smoke?I jakie są szpitalne opinie lekarzy?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Jak działa zero smoke zero smoke5 Jak działa zero smoke?I jakie są szpitalne opinie lekarzy??

Rtęć i magnesy fascynują ludzi od stuleci. To fascynujące elementy, bo jeden jest ciekłym metalem, a drugi przyciąga metalowe przedmioty. Zarówno rtęć, jak i magnesy były wykorzystywane do wielu celów, a jednym z nich było lekarstwo.

Uważano, że rtęć przedłuża życie i ma inne korzystne cechy. Fakt, że ludzie, którzy go używali, poczuli się gorzej i zmarli, wydawał się nie przejmować "wiernymi". To działo się dopiero w XIX wieku. To przeszłość, ale wciąż otrzymujemy produkty promujące magiczną moc magnesów.
Obrazek

Magia magnesów Zero Smoke

To prawda, że ​​magnesy są fascynujące. Nauka za nimi jest nieco skomplikowana. Pomogło to szarlatanom zdobyć magiczne moce magnetyzmu. Mogą nawet twierdzić, że ich użycie wiąże się ze wschodnimi praktykami. To sprawia, że ​​brzmi to jeszcze bardziej tajemniczo.

Magnesy mogły być używane w medycynie wschodniej. W przeszłości używano wielu głupich i niebezpiecznych rzeczy. Mówienie czegoś było używane od wieków, nie czyni tego w żaden sposób lepszym.

Zero Smoke wykorzystuje nieporozumienia i tajemniczą naturę magnesów. Twierdzą, że jeśli umieścisz magnesy Zero Smoke w pewnych miejscach, magnesy będą kontrolować twoje pragnienia.

Jak korzysci z zero smoke

Czytałem ich skoki sprzedaży, a jeśli to zrobisz, zauważysz, że Zero Smoke nigdy nie daje żadnego wyjaśnienia, dlaczego i jak to powinno działać. Ich strona internetowa jest pełna roszczeń skuteczności i nic więcej. Wygląda na to, że powinienem im zaufać i wierzyć, że Zero Smoke jest skuteczny.

Uwierz, to bardzo poprawne słowo, ponieważ skuteczność Zero Smoke opiera się wyłącznie na twoim przekonaniu. To tak zwany efekt placebo. Magnesy mogą skutecznie pomóc rzucić palenie papierosów dokładnie tak samo, jak przy użyciu czegokolwiek innego.

Efekt placebo to bardzo silne zjawisko, ale jeśli znalazłeś ten artykuł, oznacza to, że wątpisz w skuteczność Zero Smoke, a to oznacza, że ​​nie będzie to rozwiązanie, którego szukasz.

Zero Smokezero smoke3 Jak działa zero smoke?I jakie są szpitalne opinie lekarzy?

Zero Smoke to po prostu złocony magnes. Magnesy mają wpływ na różne rzeczy. Udowodniono, że pole magnetyczne ma wpływ na ludzi, a niektórzy nawet cierpią z powodu alergii na pola elektromagnetyczne. Wiedząc o tym, możesz założyć, że Zero Smoke ma jakiś efekt, ale byłbyś bardzo w błędzie.

Pamiętam, że kiedyś mieli na swoich telefonach komórkowych naklejki. Było to stworzenie bardzo inteligentnego człowieka, który widział, że ludzie są zaniepokojeni "promieniowaniem telefonu komórkowego". Sprzedawał naklejki, które, jak twierdził, chroniły ludzi przed niebezpiecznymi polami magnetycznymi.

Nie miał dowodów i naklejka była po prostu - zwykłą naklejką. Nadal zarabiał miliony na tym oszustwie. Nawet dziś możesz kupić te głupie rzeczy.

Zero Smoke jest tak samo skuteczny jak te naklejki. Po prostu nie działają. Nie są niczym innym, jak tylko jednym człowiekiem, który dostrzega szansę i korzysta z niej.

Co jest potrzebne, aby rzucić palenie

Produkty takie jak Zero Smoke czy jeszcze bardziej konwencjonalna terapia zastępcza nikotyną polegają na tym, że czujesz, że uzależnienie od tytoniu jest silne i potrzebujesz produktu, który Ci pomoże. Nie potrzebujesz magnesów ani łat. Potrzebujesz motywacji i zmiany sposobu postrzegania papierosów.

Rzucenie palenia papierosów za pomocą Zero Smoke lub jakiegokolwiek innego produktu nie jest skuteczne. Badania wykazują, że osoby, które rzuciły palenie bez używania Zero Smoke lub innych produktów mają znacznie wyższy wskaźnik skuteczności.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby móc skutecznie i trwale rzucić palenie, to właściwy sposób myślenia.

Dlaczego zero smoke jest szkodliwy

Zero Smoke nie pomoże i nie zaszkodzi ci, przynajmniej nie fizycznie. Produkty tego typu szkodzą ci w inny sposób. Wykorzystują twoje zaufanie, ale stracenie kilku dolców to nic w porównaniu z krzywdą psychiczną.

Nigdy nie używałem magnesów, ale spróbowałem użyć plastra nikotynowego. Ogromnym błędem jest używanie tych produktów wspomagających zaprzestanie palenia. Kiedy używasz takiego produktu, zastępujesz swoją motywację wiarą w to coś. Udowodniono, że aby móc rzucić jakiekolwiek uzależnienie, musisz wierzyć w siebie.

Zero Smoke i nikotynowa terapia zastępcza polegają na tym, że nie wierzysz w siebie i uzależniają od nikotyny, są silniejsze niż w rzeczywistości.

Nikotyna nie jest uzależniająca, a po trzech dniach nie ma jej w ciele. Zmień swoje nastawienie, pracuj nad swoją motywacją, a rzucenie palenia będzie niesamowitym doświadczeniem.

O Marzena Wielgus 292 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*