Hammer of tho dla niego

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Suplementy wydajności sypialni dla niego

Aby mężczyźni osiągnęli najwyższą wydajność, sprowadza się to do wielu czynników, a nie tylko jednego. Niestety, niewiele osób wie o tym, a tym samym może nie sprostać "pladze ludzi". Zasadniczo sprowadza się to do tych czterech czynników fizjologicznych, które mają wpływ na funkcjonowanie zdrowej sypialni:

1) Hormony męskie muszą być wystarczająco wysokie i swobodnie dostępne dla odpowiedniego pobudzenia i libido.

2) Dopamina, neuroprzekaźnik, leży w sercu tworzenia pożądania i jest równie ważna dla libido.

3) przepływ krwi i tlenek azotu powodujący rozszerzenie naczyń krwionośnych, a tym samym erekcję.

4) Fosfodiesteraza typu 5 lub skrót PDE5, enzymu, musi być wystarczająco niska, aby erekcja nie ustąpiła (poprzez rozkład cGMP, zmniejszając w ten sposób rozszerzenie naczyń krwionośnych).

Czy E.D. Narkotyki odpowiedź?

Prawda jest taka, że ​​leki przeciwretrakcyjne nie obejmują czterech powyższych obszarów. Wszyscy główni gracze są inhibitorami PDE5.

Działają dobrze dla niektórych osób, ale nie robią nic dla innych. A jako leki dostają listę skutków ubocznych ... ból głowy, zawroty głowy, ból ciała, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, zawroty głowy, zaczerwienienie, przekrwienie nosa oraz utrata słuchu i wzroku. Nie wiem jak wy, ale niewyraźne widzenie naprawdę mnie podnieca ... NIE!

Zamiast tego podejmijmy Ziołowe Podejście. Nie tylko możesz uzyskać pomoc w sypialni, ale biorąc zioła, wspierasz swoje zdrowie, nie zabierając go. *

Ta formuła została stworzona, aby zapewnić pięć najpotężniejszych ziół poprawiających wydajność sypialni, skierowanych na cztery wyżej wymienione akcje:

Tongkat Ali
Cistanche
Horny Goat Weed
Mucuna
Shilajit

Tongkat Ali

Tongkat Ali wchodzi w skład formuły Hamm Hammer, głównie ze względu na swoje właściwości zwiększające androgeny. Nie tylko powoduje, że organizm zwiększa własną produkcję męskich hormonów, ale także zapewnia jej większą swobodę dzięki obniżeniu zawartości aromatów i SHBG. *

Po drugie, wykazano, że tongkat poprawia kilka parametrów funkcjonowania sypialni, w tym funkcję erekcji, twardość i zadowolenie, a także zwiększa produkcję i ruchliwość plemników. * Sam w sobie jest silnym ziołem dla tego efektu. Ale właśnie tam zaczynamy ... Możesz przeczytać więcej o Tongkat Ali tutaj.

Cistanche

Zioło to jest czasami nazywane "Cistanche in Your Pants" lub "The Stalk Enlarger", ponieważ mówi się, że nie tylko zwiększa wydajność w sypialni, ale nawet rozmiar. * W esencji recept medycznych, chiński lekarz w dziesiątym wieku, miał wiele formuł zaprojektowanych, by pomóc w osiągach i męskiej potencji. * Spośród nich 80% zawierało cistanche.

Mówi się, że cistanche zwiększa przepływ krwi do pachwiny. * Dodatkowo niektóre wstępne badania badały wpływ tlenku azotu w cistanche. * Jest to podstawowy efekt, dla którego cistanche jest zawarty w Młocie Thora. Możesz przeczytać więcej o Cistanche tutaj.

Cistanche w tej formule nie jest taka sama jak nasza oferta pojedynczych ziół. Obecnie używamy starego cistanche, który sprzedaliśmy, aby uczynić tę formułę bardziej przystępną.

Horny Goat Weed (Epimedium)

Z nazwą jak chwast z kozim rogiem, nie musisz wiedzieć o wiele więcej. Najbardziej aktywnym i dobrze zbadanym składnikiem chwastów kozich jest icariin. Podstawowym efektem działania icariinu jest inhibitor PDE5, podobnie jak większość leków ED dostępnych na rynku. * Jako składnik ziołowy nie jest prawie tak silny, ale także nie ma listy efektów ubocznych.

Dodatkowymi korzyściami chwastów z zajebistej kozy są zwiększenie poziomu tlenku azotu, a także pomoc w samym libido. * Więcej informacji na temat chwastów kozich można znaleźć tutaj.

Mucuna

Głównym efektem śluzówki jest wspomaganie dopaminy, a zatem pożądanie. Jako bogate źródło L-dopa, śluzówka dostarcza prekursora tak bardzo potrzebnego neuroprzekaźnika. *

Nie tylko wspiera twoją dopaminę w libido, ale także ma interesujące wyniki hormonalne. * Wykazano, że Mucuna wspomaga poziomy hormonu wzrostu i androgenów. * Możesz przeczytać więcej o pruriens Mucuna tutaj.

Shilajit

Niszczyciel słabości, shilajit zyskał reputację robiąc wiele rzeczy, w tym przywracając funkcjonalność sypialni. * Nasz główny powód dodania tutaj to jego zdolność do działania jako kierowca lub potencjator. Wszystko, co zabierasz wraz z shilajit, jest lepiej absorbowane i wykorzystywane przez twoje komórki. * Dzięki temu reszta formuły po prostu działa lepiej. Możesz przeczytać więcej o Shilajit tutaj.

Skuteczność jest w połączeniu

Wszystko to razem ma być silniejsze niż tylko jedno. Jeśli porozmawiałeś z konsultantem, możesz dowiedzieć się, który z tych czterech kroków jest dla ciebie potrzebny. Ale dlaczego nie zająć się wszystkim od razu?

Tylko jedno zioło może zdziałać cuda dla jednej osoby. Jednak ludzie są inni. Więc kiedy masz mieszankę pięciu ziół, lepiej zapewnić sobie wspaniałe efekty, ponieważ wszystkie one działają przez wszystkie możliwe nieprawidłowości.

Jak już zauważyłeś, działanie tych ziół wykracza poza główną funkcję, do której dążymy. Będą efekty uboczne. Dobre! Choć możesz wziąć tę formułę do wykonania w sypialni, nie zdziw się, gdy zauważysz lepsze zdrowie i efektywność w innych dziedzinach życia. *

Pewna żona powiedziała: "Najtrudniejszy jest twój d * ck!" Inny facet powiedział: "Czy to się zatrzyma?!" *

Pracuje dla kobiet

Ta formuła jest przeznaczona dla mężczyzn, ale sprawdza się również w przypadku kobiet. Wszystkie cztery czynniki:

- Androgeny
- Dopamina
- Tlenek azotu
- PDE5

... grają także kobiety! Ty i twój partner możecie to wziąć i czerpać korzyści. Dla kobiet zaleca się połowę dawki.

Ostrzeżenie: Smaki okropne!

Jesteśmy dumni z silnego smaku naszych ziół. Ale młot Thora bierze to ciastko jako najgorszy smak, jaki zebraliśmy razem.

Jeśli już wypróbowałeś tongkat, wiesz, że jest niesamowicie gorzki. Jak większość ludzi odkryła, możesz się do tego przyzwyczaić. Ale problemem jest połączenie tej goryczy wraz ze słonością cistanche i śluzówki.

Nie będziemy kłamać. Ten jest trudny do zniesienia. Ale efekty są tego warte ....

Jednym ze sposobów na lepsze smakowanie jest zmieszanie go z czymś kwaśnym. Jeden człowiek zasugerował sok z granatów. Miałem dobre wyniki przy użyciu owoców jagodowych w proszku. Niektórzy nawet lubią ją jako formułę przedtreningową.

Zalecana dawka to 1 łyżka stołowa 30-60 minut przed osiągnięciem w sypialni lub innymi czynnościami fizycznymi.

* Te oświadczenia nie zostały ocenione przez FDA. Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

O Marzena Wielgus 292 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*