HalluPro -cena, opinie, gdzie kupić

[Głosów:2    Średnia:5/5]

HalluPro -cena, opinie, gdzie kupić  

Wiele kobiet na samo słowo "haluks" odczuwa ból. Nie ma się czego dziwić, gdyż haluksy, czyli tzw. koślawe paluchy to przypadłość dość bolesna. Przyczyny powstawania tego schorzenia są różne. Niestety, w tym przypadku żaden preparat nie pomoże, gdyż nie jest to już tylko nieestetyczna wada, lecz choroba. W sklepie możemy jedynie kupić produkty, które są przeznaczone do uśmierzania bólu takie jak na przykład żelowe plastry. Scholl.com.pl produkuje wiele preparatów mających na celu zmniejszenie uciążliwego bólu oraz dolegliwości związanych ze stopami. W ofercie znajdują się m.in. żele, maści oraz plastry. Większość osób zdaje sobie sprawę z tego czym są halluksy oraz jakie są powody ich powstawania. Jednakże osoby, których ta choroba aktualnie nie dotyczy bagatelizują ten problem oraz nie przejmują się ich ewentualnym powstawaniem. Niestety jest to błąd, gdyż haluksy mogą pojawić się dopiero po kilku latach chodzenia w ciasnych butach.

Haluksy - czym są?

Halluksy, czyli tzw. koślawy palec jest to deformacja głowy pierwszej kości śródstopia. Jest ona przerośnięta oraz widoczna z boku, gdyż paluch jest odchylony w kierunku innych palców. Dodatkowo pojawienie się halluksa skutkuje stanem zapalnym, który charakteryzuje się zaczerwieniem oraz bólem. Jeżeli ból staje się uciążliwy to znak, że najwyższy czas udać się do ortopedy. Bagatelizowanie tego schorzenia może prowadzić do poważnych problemów np. z chodzeniem.

Haluksy – przyczyny powstania

Każdego dnia nasze stopy prowadzą nas do zamierzonego celu. To one unoszą ciężar całego naszego ciała. Z tego też powodu należy o nie dbać ze szczególną starannością. Niestety, bardzo często o nich zapominamy i pozwalamy na powstanie różnorodnych schorzeń. Większy problem pojawia się, podczas gdy dodatkowo mamy nadwagę, płaskostopie bądź nosimy nieodpowiednie obuwie.

Noszenie na co dzień butów na wysokich obcasach z wąskimi czubkami, które uciskają palce może spowodować, że będziemy mieć problem z koślawym palcem. Dzieje się tak, ponieważ w tego typu butach ciężar ciała jest nierównomiernie rozłożony. Podstawą jest komfort chodzenia, czyli wygodne buty.

Jakie są największe wady posiadania haluksów?

Ból - Narośl kostna i deformacja stopy wywołują ból, który nasila się wraz z postępem dolegliwości. Początkowo ból może być odczuwalny tylko po długich spacerach w niewygodnych butach, jednak z czasem ból nasila i zaczyna towarzyszyć na co dzień. Gdy haluks stanie się duży, ból może być odczuwalny nawet w najbardziej wygodnych butach, podczas każdego kroku.

Problem z dopasowaniem obuwia - Każda kobieta uwielbia nosić seksowne szpilki na wysokim obcasie. W przypadku haluksów spędzenie kilku godzin w butach na szpilce wydaje się być prawdziwym koszmarem.  Do tego dochodzą  kwestie estetyczne. Nie ma się co oszukiwać, ale haluksy w delikatnych sandałkach na obcasie nie wyglądają atrakcyjnie. Jeśli nasze haluksy są naprawdę spore możemy mieć problem z dobraniem nawet podstawowego obuwia na co dzień.

Otarcia - Nawet jeśli chodzenie w butach nie wywołuje u nas bólu, to niestety odstająca narośl kostna jest bardzo podatna na otarcia. Większość butów uciska haluksy, powoduje powstawanie na nich pęcherzy i odgniotków, które też są bardzo bolesne.

Leczenie haluksów

Haluksy leczone są różnorako, wszystko zależy od stopnia deformacji stopy. W lżejszych przypadkach stosuje się wkładki ortopedyczne, separatory oraz kliny. Z kolei jeżeli chorzenie nie zostało zbadane wcześniej, a doszło do rozległej deformacji, w takim razie konieczna jest operacja. W takich sytuacjach lekarz wybiera odpowiednią metodę usunięcia halluksa. Właściwie przeprowadzona operacja oraz późniejsza rehabilitacja jest gwarantem szybkiego powrotu do zdrowia i pożegnanie się z haluksem na zawsze.

Najczęstsze sposoby leczenia haluksów to:

 • Plastry na haluksy
 • Żelowe osłony – chronią haluksa, często wydzielają olejki lecznicze
 • Seperatory – pozwalają przywrócić palcom właściwe ustawienie
 • Wkładki na halluksy – rodzaj żelowych poduszeczek, które umieszcza się w bucie. Ich zadaniem jest przywrócenie właściwego nacisku ciała na stopę, przeciwdziałają płaskostopiu poprzecznemu.
 • Opaski na haluksy – wymuszają właściwe ustawienie palucha, chronią haluks przed obtarciami
 • Korektory motoryczne
 • Ćwiczenia na haluksy – wykonywane regularnie przynoszą ulgę i opóźniają rozwój deformacji
 • Operacja chirurgiczna na haluksy

W praktyce zabiegi chirurgiczne wykonuje się w skrajnych przypadkach. Osteotomia, czyli przecięcie kości jest bardzo inwazyjna. Wykonuje się ją z pomocą śruby tytanowej. Co prawda, właściwa technika przecięcia umożliwia szybki zrost kości, ale i tak okres pełnego powrotu do zdrowia jest długi. Obecnie podolodzy zachęcają do kuracji z wykorzystaniem korektorów  motorycznych. Jednym z najskuteczniejszym produktów tego typu jest HalluPro, o którym możesz się sporo dowiedzieć z dalszej części artykułu.

%name HalluPro cena, opinie, gdzie kupić

HalluPro - Odzyskaj piękne nogi  bez wysiłku

halluks HalluPro cena, opinie, gdzie kupić

BEZBOLESNE USUWANIE HALUKSÓW W 30 DNI!

HalluPro to produkt, który przywraca odpowiednie położenie palców, eliminuje ból, dyskomfort i obrzęk. Dzięki niemu możesz zyskać piękne stopy bez deformacji w czasie krótszym niż 30 dni. To prawdziwa rewolucja w podologii. Korektor HalluPro działa na kilku płaszczyznach jednocześnie, stąd gwarantuje spektakularne efekty. Po pierwsze pozwala uwolnić się od bólu, likwidacja haluksów z HalluPro jest bezbolesna i komfortowa. Pozbycie się bólu to tylko efekt ubocznych prawidłowej stabilizacji stopy. Pozwala ona przede wszystkim wzmocnić stawy skokowe, nawet 4-krotnie. Twoje więzadła staną się elastyczniejsze, poprawi się krążenie krwi. Zdziwisz się, jak Twoje stopy same zaczną się regenerować, znikną wszelkie obrzęki i stany zapalne wywołane przez haluksy. Podczas kuracji nie musisz wydawać pieniędzy ani tracić zbyt wiele czasu, wystarczy tylko stosować korektor HalluPro. Ważne jest to, że nie będziesz musiała stosować dodatkowych środków przeciwbólowych, maści czy zabiegów.

Jak działa korektor HalluPro?

hallupro 1 HalluPro cena, opinie, gdzie kupićSpecjalna konstrukcja tego aparatu korekcyjnego pozwala intensywnie przeciwdziałać zwyrodnieniom przez 24 godziny na dobę. Taki sposób noszenia korektora zapewnia najbardziej aktywne leczenie haluksów. Poniżej krótki opis budowy HalluPro:

MOBILNE SZYNY - HalluPro posiada specjalnie zaprojektowane szyny, które po pierwsze chronią stopę przed otarciami, a po drugie umożliwiają ruch w prawidłowej osi.

REGULOWANE PASKI - Korektor posiada system pasków z opcją regulowania, dzięki czemu HalluPro możemy idealnie dopasować do indywidualnego kształtu stopy.

MIĘKKIE PODUSZKI - HalluPro jest idealnie dopasowany do stopy, dzięki miękkim poduszeczkom. Materiał jest przyjazny dla skóry, nie powoduje otarć i reakcji alergicznych.

Terapia z korektorem HalluPro powinna być regularna i najlepiej trwać pełne dwa miesiące. Przeprowadzenie korekcji haluksów w tych etapach jest skuteczne i pozwala skutecznie zmniejszyć zwyrodnienie.

1 MIESIĄC – ELIMINACJA BÓLU I ZAPALENIA

Po pierwsze bardzo ważne jest poprawienie krążenia w zdeformowanej stopie, wyeliminowanie bólu, zmniejszenie obrzęków oraz pozbycie się stanów zapalnych. Poprawienie ukrwienia pozwala nawet w zdeformowanym fragmencie stopy przyspieszyć przepływ krwi, a to z kolei wpływa na szybszą regenerację i gojenie się tkanek. Regularne stosowanie HalluPro pozwala zatrzymać dalszy rozwój haluksów, profilaktycznie ochronić stopę przed pojawieniem się krzywego paluch lub zmniejszyć już widoczne haluksy.

2 MIESIĄC – WZMOCNIENIE STAWÓW ORAZ KOŚCI

Właściwa stabilizacja krzywego palucha pozwala na zmniejszenie deformacji stopy i przywrócenie prawidłowej pozycji kości oraz stawów. Korektor HalluPro utrzymuje stopę we właściwej pozycji, dzięki czemu redukuje ból i cofa deformację. Gdy paluch zostanie przywrócony do właściwej pozycji, a stawy i kości zregenerują się i wzmocnią, to dochodzi do pełnego wyeliminowania bólu, obrzęku i dyskomfortu. Nawet po wyleczeniu haluksów zaleca się stosować korektor profilaktycznie, aby zapobiec ponownemu pojawieniu się haluksów.

Jak stosować korektor HalluPro?

Korektor HalluPro powinien być przede wszystkim stosowany w sposób systematyczny, najlepiej przez 24 godziny na dobę (w początkowym etapie leczenia). Dzięki temu jest możliwa aktywna korekcja haluksów i to przez 24 godziny na dobę.

 • Po pierwsze musisz zdjąć skarpetki, wkładki ochronne. Korektor musi być zakładane na bose i czyste stopy.
 • Delikatnie odczep rzepy.
 • Stopa znajdująca się w linii prostej powinna naciskać na szeroki pas. Szyna korektora HalluPro powinna być dopasowana do wewnętrznej krawędzi stopy.
 • Przesuń cienki pasek na haluks.
 • Zapnij dokładnie rzepy i sprawdź czy urządzenie jest stabilne i dokładnie przylega. Jeśli czujesz ból, zmniejsz nacisk poprzez delikatnie poluzowanie pasków.

Co eksperci mówią o HalluPro?

Poniżej zamieszczamy wypowiedź renomowanego chirurga ortopedy na temat korektora HalluPro:

Korektor HalluPro posiada naprawdę unikalną, mocno przemyślaną konstrukcję. Jego budowa pozwala praktycznie natychmiast po założeniu poprawić ukrwienie tkanek.  Atutem produkt jest też wysoka jakość materiałów. HalluPro został wykonany ze specjalistycznego plastiku ortopedycznego, masujące nakładki zostały pokryte otoczką neopronową, która skutecznie chroni przed powstawaniem obrzęków, nagniotków i stanów zapalnych. Korektor HalluPro stabilizuje stopę, dzięki czemu wzmacnia mięśnie oraz stawy skokowe. Stosowanie korektor chroni przed pojawieniem się zwyrodnień stawów i w całkowicie naturalny sposób zwalcza haluksy. Uzyskane efekty są trwałe. Moi pacjenci uzyskiwali widoczne, zadowalające efekty już w ciągu 7-15 dni od rozpoczęcia stosowania HalluPro. Uważam, że możliwość przeprowadzenia wygodnej, bezpiecznej kuracji w domu, która pozwala pozbyć się nieestetycznych deformacji, to prawdziwy przełom w podologii.

Efekty działania HalluPro

Jeśli długo walczysz z haluksami, chcesz wreszcie cieszyć się pięknymi stopami , to sprawdź statystyki produktu HalluPro:

 • Likwidacja szpecących haluksów w ciągu 15-25 dni. U ok. 5% pacjentów okres zwalczania deformacji może być dłuższy o 2-3 tygodnie.
 • Wzmocnienie stawów, mięśni i kości o 80%
 • Prawidłowa stabilizacja stopy, natychmiast po założeniu
 • Wyeliminowanie obrzęków i stanów zapalnych w zaledwie 7-10 dni
 • Ochrona przed otarciami i nagniotkami

Zalety HalluPro

HalluPro to korektor haluksów wysokiej klasy, który został wykonany z najlepszej jakości materiałów, przyjaznych dla skóry. Zaawansowana technologia pozwala cofnąć deformację w zaledwie kilkanaście dni.

PROSTE - Leczenie haluksów z HalluPro jest bardzo proste. Nie musisz płacić za drogie konsultacje ze specjalistami, nie musisz wykonywać czasochłonnych ćwiczeń ani chodzić na inwazyjne zabiegi. Musisz jedynie codziennie wieczorem pamiętać o założeniu korektora HalluPro. Już po kilkunastu dniach kuracji, Twoje stopy pozbędą się haluksów.

SZYBKIE - Nikt nie lubi długo czekać na widoczne rezultaty. Wyjątkowa konstrukcja HalluPro pozwala nosić go na stopie nawet 24 godziny na dobę, dlatego korekcja haluksów następuje nawet 4 razy szybciej niż w przypadku innych metod. Co więcej HalluPro minimalizuje ból, chroni przed obtarciami, można go nosić również w obuwiu.

BEZPIECZNE - W leczeniu haluksów najbardziej inwazyjna jest interwencja chirurgiczna, która po pierwsze wymaga bardzo długiej rekonwalescencji, po drugie jest bolesna, a po trzecie nie gwarantuje trwałych efektów. HalluPro pozwala szybko i trwałe pozbyć się haluksów bez drogich i niebezpiecznych operacji. Konstrukcja aparaty  stymuluje ukrwienie stóp i gwarantuje aktywną rekonwalescencję stawów i kości, regeneruje uszkodzone tkanki. Stosowanie aparatu HalluPro pozwala też zlikwidować obrzęki i ochronić stopy przed otarciami i nagniotkami.

Opinie o HalluPro

Moim kompleksem były koślawe palce u stóp. Próbowałam walczyć z nimi na różne sposoby, niestety nieskutecznie.  Gdy kupiłam HalluPro miałam nadzieję, że naprawdę mi pomoże i nie zawiodłam się! Wystarczyły 2 tygodnie, a moje koślawe i zdeformowane palce u stóp powróciły na swoje miejsce. HalluPro działa naprawdę ekspresowo. Korektor zakładałam tylko na noc, więc rozwiązanie jest bardzo wygodne. Nie sądziłam, że haluksa mogę pobyć się w tak prosty i szybki sposób. Polecam HalluPro! Dziś znów mogę prezentować stopy w szpilkach i czuć się 100% kobietą.
Magdalena, 35 lat

Moje haluksy wyglądały naprawdę paskudnie. Żaden z dostępnych sposobów nie podziałał na nie nawet w minimalnym stopniu. Wisiało nade mną widmo operacji, byłam załamana. Koleżanka zasugerowała, żebym przetestowała jeszcze ten korektor, czyli HalluPro. Zakładałam korektor każdej nocy, przez 3 tygodnie. Nigdy bym nie pomyślała, że ten łagodny sposób w zaledwie 20 dni pomoże mi pozbyć się haluksów i odzyskać piękne, proste palce u stóp. Moje stopy bez haluksów prezentują się doskonale, a ja odzyskałam świetne samopoczucie!
Anna, 27 lat

Uporczywy haluks pojawił się na mojej prawej stopie. Nie sądziłam, że jeszcze kiedyś będzie mi dane  z dumą prezentować swoje stopy. Kupiłam HalluPro w Internecie, zachęciły mnie opinie i atrakcyjna cena. Nie uwierzycie, ale wystarczyło, żebym zaledwie kilka razy przed snem założyła ten aparat korekcyjny, aby całkowicie zapomnieć o haluksach. Polecam każdemu HalluPro!
Elżbieta, 45 lat

Haluksy to koszmar. Kilka lat się z nimi męczyłam. Ból, dyskomfort praktycznie w każdym typie obuwia i ten odpychający wygląd. Jestem szczęśliwa, że znalazłam w Internecie reklamę HalluPro. Ten korektor jako jedyny mi pomógł! Szybko i skutecznie rozprawił się z haluksami. Wystarczyło, że każdego wieczoru zakładałam na noc korektor HalluPro. Jakoś po miesiącu, haluksy zniknęły. Teraz z dumą prezentuję swoje gładki i piękne stopy. Naprawdę warto kupić.
Gosia, 39 lat

Gdzie kupić korektor HalluPro?

hallupro 9 39 HalluPro cena, opinie, gdzie kupić
Korektor HalluPro

Wysoka skuteczność działania HalluPro sprawia, że ten produkt zyskuje coraz większą popularność. Tysiące kobiet pozbyło się haluksów, dzięki temu korektorowi. Warto jednak wspomnieć, że ta metoda, jak każda inna, działa różnie, w zależności od indywidualnych uwarunkowań. U niektórych osób efekty znikają już po 2-3 tygodniach stosowania HalluPro, a u innych osób na efekty trzeba czekać dłużej, nawet o kolejne 3 tygodnie. Jednak sam producent jest przekonany, że HalluPro działa i każda osoba go stosująca zauważy widoczną poprawę. To właśnie dlatego, każdy klient otrzymuje Gwarancję Satysfakcji.

Gwarancja 100% satysfakcji z korektora HalluPro

Producent korektora HalluPro zapewnia każdej osobie gwarancję zakupu. Dzięki niej, jeżeli w ciągu 30 dni nie usuniesz haluksów, nie zauważysz jakiejkolwiek poprawy lub z innych przyczyn nie będziesz zadowolony z zakupu, masz prawo odesłać puste opakowanie. Producent po otrzymaniu pustego opakowania dokona zwrotu wpłaconych przez Ciebie pieniędzy, bez zadawania pytań i bez zbędnych formalności.

HalluPro –cena, gdzie kupić?

Korektor został wykonany z wysokiej jakości ortopedycznego materiału, który nie jest tani w produkcji. To właśnie ten biokompatybilny materiał determinuje cenę korektora, która wynosi 317 zł za parę korektorów. Jednak mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz kupić opakowanie HalluPro aż 180 zł taniej. To wszystko za sprawą specjalnego rabatu, który otrzymają wszystkie osoby dokonujące zakupu po raz pierwszy.  Zniżka na zakup wyniesie aż 57%! Z tym unikalnym rabatem za 2 sztuki korektora HalluPro zapłacisz jedynie 137 zł. Jeśli jesteś zdecydowana zamówić korektor, dokonaj zakupu tylko na wiarygodnych i autoryzowanych stronach. Pamiętaj, aby nie wpłacać żadnych pieniędzy z góry. Unikaj kupowania produktu na serwisach społecznościowych czy portalach aukcyjnych. Na tej stronie również możesz kupić korektor HalluPro. Kliknij w ten link HalluPro, który przeniesie Cię do autoryzowanej strony. Na niej możesz dokonać zakupu w bezpieczny sposób, bez wpłacania pieniędzy z góry. Towar zostanie dostarczony przez renomowaną firmę kurierską w ciągu 2-3 dni roboczych! Jeśli naprawdę chcesz pozbyć się haluksów, nie czekaj i zamów HalluPro!

%name HalluPro cena, opinie, gdzie kupić

HalluPro

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

O Marzena Wielgus 292 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*