Co to Snail farm krem?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Słyszeliście o śmietanie ślimaka w wiadomościach, na modowych blogach w czasopismach i na różnych portalach, ale czym jest krem ​​ślimakowy(Snail Farm) i co robi? Od początku niech będzie jasne, że Snail Farm jest kremem kosmetycznym , balsamem zawierającym wyciąg na bazie ślimaka. W większości przypadków byłby to Phyto-Mucin, związek pochodzący ze śluzu wytwarzanego przez śluz ślimaka. Zanim zaczniesz krzyczeć na tę myśl, nikt nie oczekuje, że położysz ślinę ślimaka na twarzy. Większość produktów kosmetycznych opartych na ślimakach będzie przypominać jakikolwiek inny produkt kosmetyczny i jedynie zawierać aktywne składniki pochodzące ze ślimaków, aby zapewnić wiele korzyści, jakie może dać śluz ślimaka.

 

W jaki sposób wykryto Ślimak Śluz?

KUP TERAZ 50% TANIEJ

Ślimakowy Śluz był używany przez starożytnych Greków do współczesnych chirurgów plastycznych pobierających opłatę do 600 $ za leczenie, więc nie jest to nowy pomysł. W rzeczywistości nasi przodkowie używali Ślimakowego Szlamu, aby pomóc w leczeniu ran, które wcześnie osiągnęły magiczne właściwości śluzu ślimaka. Hipokrates, znany lekarz, użył zmiażdżonej skorupy ślimaka z mlekiem do leczenia zapalenia. W bardziej nowoczesnych czasach, chilijscy rolnicy produkujący escargot na francuską kuchnię zauważyli, jak gładka skóra stała się podczas posługiwania się ślimakami, a tym samym odkryto potencjał śluzu ślimaka.

 

Dzięki temu możesz być pewien, że praktyka jest bezpieczna i sprawdzona przez setki lat. Dzisiaj możemy skorzystać ze śluzu ślimaka bez obrzydliwego kleistego problemu radzenia sobie ze śluzem ślimaka poprzez dostarczanie aktywnych związków w lekkim śmietanie.

Kup teraz!

SNAIL3 Co to Snail farm krem?
snail farm

KUP TERAZ 50% TANIEJ

Jak powstaje Snail Farm?

 

Krem ślimakowy jest produkowany poprzez zbieranie szlamu wytwarzanego przez ślimaki, w przypadku naszego kremu do skóry, Dioscorea Japonica"

Więcej informacji:Kliknij Tutaj

%name Co to Snail farm krem?

Snail Farm

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

O Marzena Wielgus 292 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

1 Trackback / Pingback

  1. Snail Farm czy ten nowy składnik jest dobry dla twojej skóry? - Najlepszy doradca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*