Buziaki dziewczyny i chłopaki

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Osobom niedoświadczonym, które nigdy wcześniej się nie całowały opanowanie zasad działania- całowania może wydawać się skomplikowane. Nie stresuj się, duża trema zabierze Ci radość pocałunku.

Rady praktyczne
– Przede wszystkim – świeży oddech. Guma, pasta, kubek, ciepła woda nie mają siły na czosnek, a Ty nie miej na niego ochoty. Zakazana jest również cebula i szczypior. Palenie i alkohol też zabija. Kiełbasa nie jest wskazana w ogóle, a w szczególe jeśli partnerka czy partner nie jedzą mięsa. Miej przy sobie gumę do żucia czy pastylki odświeżające, rynek produktów spożywczych dostarcza Ci wielu udogodnień. Ty dostarcz partnerce/partnerowi wielu przyjemnych doznań. Oczywiście pozbądź się tego z ust dyskretnie na chwilę przed pocałunkiem.
– Dziewczyny – nie przesadzajcie z ilością błyszczyku czy szminki, najlepiej w ogóle z nich zrezygnujcie.
– Chłopaki – ogolcie się. Jeśli macie zostawić rany szarpane na twarzy partnera czy partnerki pocałunek nie będzie dla nich przyjemny, a co za tym idzie – będzie krótki i pojedynczy. Uwaga: im krótszy zarost tym bardziej drapie więc nawet jednodniowe lenistwo może być tragiczne w skutkach.
– Jeśli któreś z Was nosi okulary niech je zdejmie – nie będą Wam ograniczały ruchów.

Pierwszy pocałunek
Nie ma idealnej chwili na pocałunek, ale zazwyczaj łatwo jest wyczuć która jest dobra. Najczęściej zaczyna się od spojrzeń w oczy i miłych gestów. Powoli zbliżacie głowy do siebie. Kiedy Wasze usta się spotkają zamknijcie oczy – możecie wówczas oddać się przyjemności nie skupiając uwagi na wszystkim, co się dzieje w około. O wiele wygodniej będzie Wam się całować jeśli delikatnie przekręcicie głowy na dwie przeciwległe strony. Wtedy też nie będą Wam przeszkadzać wasze nosy. Zachowuj się naturalnie i bądź na luzie, a jeśli coś jednak nie wyjdzie – postaraj się obrócić całą sytuację w żart. Zacznijcie się całować w sofcie – delikatnie. Nie pchaj się z językiem czy łapami, szybkie i gwałtowne ruchy mogą speszyć partnerkę/partnera. Zacznijcie od czułych muśnięć, delikatnych pocałunków, opanujcie sztukę na poziomie podstawowym, oswójcie się z sytuacją. Nie skupiaj się jedynie na sobie, nie narzucaj się, staraj się wczuć w partnerki/partnera ruchy i dostosować do nich. Niech pierwszy pocałunek nie trwa zbyt długo bez względu jak dużą przyjemność Ci sprawa. Daj sobie i partnerowi chwilę by złapać oddech, oczywiście jeśli będziecie chcieli możecie kontynuować naukę.

„Nie” czyli zakazane podczas całowania:
Nie mów
Nie jedz
Nie cmokaj
Nie mlaskaj
Nie śliń się
Nie gryź
Nie oddychaj ustami

Kiedy już opanujesz sztukę „podstawowego pocałunku” możesz wypróbować inne i włączyć dodatkowe elementy jak język czy ręce albo przejść na inne części ciała jak szyja, uszy – oczywiście o ile partnerka/partner będą też mieli na to ochotę. Bądź spontaniczna/y. Całowanie to przede wszystkim przyjemność, możesz wypróbować bardzo wiele ruchów typu „usta usta”, wszystko zależy od Twojej kreatywności.

Pocałunek francuski inaczej „z języczkiem”
Najbardziej intensywny. Otwórz usta i delikatnie wprowadź język do jego ust. Bardzo czule dotknij czubkiem swojego języka język partnera. Teraz on wysunie dalej swój język i języki zaczną się o siebie ocierać sprawiając Wam wiele przyjemności.

Kąsanie
Delikatnie kąsacie nawzajem swoje wargi. Nie tylko zresztą wargi – możecie kąsać inne części swoich ciał – kąsanie płatków uszu może być równie przyjemne

Klamra
Swoimi ustami obejmujesz zamknięte usta partnera

Przejazd
Swoim językiem przejeżdżasz po zębach partnera. Możesz oczywiście zahaczyć o wewnętrzną stronę warg

Pocałunek motyla
Dość zabawny. Polega na „całowaniu” partnera rzęsami. Przyjemny, bardzo delikatny. Pokrywając ciało pocałunkami motyla oprócz przyjemnego partner pozostawia na nim także swój oddech, co jest równie rozkoszne.

Pocałunek w rękę
Klasyczny, dziś trochę już obśmiany. W sytuacjach oficjalnych lepiej go już raczej nie stosować, a w sytuacjach intymnych jak najbardziej – jest to wyraz uwielbienia i szacunku dla dziewczyny.

Malinka
Jedyny widoczny pocałunek. Przyciskając usta do skóry partnera wsysasz ją – wówczas na ciele pojawi się przekrwienie, krwiak, czerwona plamka. Nie upieraj się by zostawić znak partnerce/partnerowi. Jeśli już się upierasz zrób to na takiej części ciała by pocałunek był jednak niewidoczny.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*