Asonor Spray – Leczenie nosa z zapobiegającym chrapaniu?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Chrapanie jest niezwykle powszechnym stanem, którego doświadcza ponad 90 milionów dorosłych w USA.
Spośród tych 90 milionów osób, ponad 37 milionów doświadcza chrapania regularnie, stan, który, choć może wydawać się nieszkodliwy, może powodować szeroki zakres schorzeń znacznie bardziej poważnych niż utrata snu.
Chrapanie charakteryzuje się wibracją, która pojawia się, gdy mięśnie gardła i przełyku rozluźniają się podczas snu, tworząc znajomy dźwięk "chrapania".
Chrapanie może być spowodowane tymczasowo przez zablokowany nos lub przeziębienie lub grypę, ale u osób, które często słyszą głośne chrapanie, stan ten może wskazywać na poważny stan zdrowia zwany obturacyjnym bezdechem sennym.
Bezdech senny występuje wtedy, gdy mięśnie gardła powodujące parskanie całkowicie odpoczywają podczas snu i utrudniają drogi oddechowe, ograniczając funkcje oddechowe i powodując wstrzymanie oddechu.
Wiele osób, które doświadczają bezdechu sennego, rozwija poważne choroby sercowo-naczyniowe i znacznie częściej cierpi na atak serca niż osoby, które śpią bez chrapania
Przewlekłe chrapanie i bezdech senny mogą nawet wymagać użycia CPAP lub ciągłego dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych. Maszyny CPAP wymagają od użytkowników noszenia maski podczas snu i mogą kosztować tysiące dolarów, a także zajmować miejsce w sypialni i utrudniać sen.
Najlepszym sposobem zapobiegania chrapaniu i bezdechowi sennemu jest zapobieganie ich występowaniu.
Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań chrapania, od pasków na głowę, które blokują szczęki w miejscu, po suplementy diety, ale jedno z najnowszych rozwiązań jest również jednym z najbardziej skutecznych.
Asonor Anti Snoring Solutionto przełomowy nowy spray do nosa, który usuwa niedrożność z kanałów nosowych i gardła, zapobiegając chrapaniu, zanim nastąpi.
W tym artykule przyjrzymy sięAsonor Anti Snoring Solutioni dowiedzieć się, jak to działa, a także zbadać niektóre z dowodów klinicznych, które pomagają w podjęciu decyzji, czy jest to odpowiednie rozwiązanie przeciw chrapaniu dostosowane do Twoich potrzeb.

Co to jest Asonor Spray?

Asonor jest przełomowym nowym lekarstwem na chrapanie, które nie przypomina żadnego innego produktu na rynku.
Ta nowa, rewolucyjna metoda eliminowania chrapania została opracowana w Danii w oparciu o sprawdzone klinicznie zasady, które zostały udowodnione w naukowych badaniach medycznych, aby znacznie zmniejszyć częstość chrapania i zapobiec przeszkodom, które to powodują, pomagając osobom cierpiącym na chrapanie i ich partnerom. sen nocny.
Rozwiązanie Asonor składa się z prostego, łatwego w użyciu sprayu do nosa, który oczyszcza drogi oddechowe i utrzymuje je mocne podczas godzin snu, zapobiegając zapadnięciu się mięśnia, które przyczynia się do chrapania i bezdechu we śnie.
Asonor to produkt TannerMedico, jednego z wiodących sprzedawców leków nasennych bez recepty na świecie.
Opierając się na Skandynawii, TannerMedico stosuje rygorystyczne europejskie standardy kontroli jakości podczas wytwarzania produktów.
Cały asortyment chrapania Asonor jest tworzony poprzez techniki produkcji CGMP w Danii, Hiszpanii i Niemczech, zapewniając wysoki poziom skuteczności i czystości.
Asonor jest odpowiedni dla osób, które doświadczają wszystkich form chrapania - od lekkiego, sporadycznego chrapania do ciężkiego przewlekłego chrapania, rozwiązanie Asonor jest w stanie szybko i skutecznie wyeliminować przyczynę chrapania i utrzymać drogi oddechowe wolne i czyste podczas snu.
Rozwiązanie Asonor zapewnia osobom cierpiącym na chrapanie wysoce skuteczną alternatywę dla terapii takich jak laseroterapia, która może być niezwykle kosztowna i przynosi tylko krótkoterminowe rezultaty.
Jedną z głównych różnic pomiędzy Asonor i innymi anty-chrapiącymi sprayami donosowymi na rynku jest to, że Asonor utrzymuje całkowicie przejrzystą politykę dotyczącą receptury produktu.
Zamiast ukrywać swoje składniki za zastrzeżonymi formułami, które uniemożliwiają określenie, czy produkt powoduje negatywne skutki uboczne, Asonor udostępnia pełną listę składników swojego rozwiązania zarówno na produkcie, jak i na stronie internetowej firmy.

Jak działa Asonor Spray?

Asonor działa na zasadzie dylatacji nosa. Formuła leku Asonor zawiera kilka składników, które udowodniono klinicznie, że znacznie zmniejszają objawy chrapania i promują zdrowsze, bardziej regularne, nieograniczone wzorce oddychania podczas snu.
Podstawowym składnikiem formuły Asonor jest chlorek sodu. Stosowanie chlorku sodu w leczeniu chrapania jest poparte dużą ilością dowodów klinicznych.
W badaniu klinicznym przeprowadzonym przez St George's Hospital Medical School w Londynie zastosowano roztwór chlorku sodu w celu określenia wpływu związku na chrapanie i okazało się, że może on znacznie obniżyć poziom hałasu chrapiącego, a także zminimalizować opór przepływu powietrza [1].
Asonor zawiera także polisorbat 80, który jest niejonowym środkiem powierzchniowo czynnym, który jest powszechnie stosowany w aerozolach do nosa, ponieważ działa on jako donosowy kortykosteroid [2].
Miejscowe stosowanie kortykosteroidów donosowych zostało ostatecznie udowodnione w wielu różnych próbach klinicznych, aby skutecznie leczyć podstawowe przyczyny chrapania.
Badanie kliniczne z 2004 roku przeprowadzone przez University of Thessaly School of Medicine w 2004 roku wykazało, że stosowanie kortykosteroidów w nosie jest w stanie znacznie poprawić oddychanie u osób z zaburzeniami oddychania podczas snu [3]
Kolejne badanie kliniczne przeprowadzone przez oddział ds. Zaburzeń snu oddechowego w Szpitalu Uniwersyteckim St Vincent w Irlandii w 2004 r. Wykazało, że stosowanie donosowego kortykosteroidu może zminimalizować obturacyjny bezdech senny i poprawić przepływ powietrza podczas snu, skutecznie zatrzymując proces chrapania [4].
Wreszcie, metoda dostarczania donosowego w postaci aerozolu, oferowana przez roztwór Asonor, została udowodniona w badaniach klinicznych jako jedna z najbardziej skutecznych metod leczenia chrapania. Naukowe badanie przeprowadzone przez University of Florida wykazało, że podawanie środka zmniejszającego przekrwienie błony śluzowej nosa znacząco zmniejsza częstotliwość chrapania, nawet w przypadku osób intensywnie śpiących [5].

Kup teraz!

Asonor Spray Recenzja podsumowująca Snoring Solution

Rozwiązanie Asonor jest poparte dużą liczbą przekonujących dowodów klinicznych, które potwierdzają jego skuteczność.
Najbardziej interesującą cechą rozwiązania Asonor jest jednak jego cena w porównaniu do bardzo drogich rozwiązań terapeutycznych.
Asonor jest dostępny za jedyne 31,00 USD za butelkę, z rabatami na większe zamówienia, dzięki czemu jest jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań na rynku.
Jeśli szukasz najbardziej skutecznego rozwiązania przeciw chrapaniu dostępnego na rynku, Asonor to najlepszy dostępny wybór.

%name Asonor Spray   Leczenie nosa z zapobiegającym chrapaniu?

Asonor Spray

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

O Marzena Wielgus 292 artykuły
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*